PIEGĀDE

Pasūtījumu piegādes teritorija

Šobrīd pasūtījumu piegādi veicam uz šādiem reģioniem: Rīga, Ādaži, Baloži, Berģi, Bukulti, Carnikava, Garkalne, Jaunmārupe, Jūrmala, Ķekava, Mārupe, Piņķi, Rāmava, Salaspils, Skulte (Rīga), Tīraine, Ulbroka.

  • Bezmaksas piegāde, ja pasūtījuma summa ir lielāka par 40.00 EUR, ieskaitot PVN.
  • Minimālā pasūtījuma summa ir 20,00 EUR, ieskaitot PVN.
  • Ja pasūtījumu summa ir mazāka par 40.00 EUR, tiek piemērota piegādes maksa 3.99 EUR, ieskaitot PVN.
  • Apstiprinot pasūtījuma grozu, piedāvājam iespēju izvēlēties vienu no 3 piegādes logiem (plkst. 9-12; 14-17; 18-21)
  • Apstiprinot pasūtījumu līdz plkst. 9:30, to ir iespējams saņemt tajā pašā dienā.
Preču piegāde

Ertadzive.lv mājas lapa apkalpo tikai privātpersonas. Preču piegādi veicam no pirmdienas līdz sestdienai. Apstiprinot pasūtījuma grozu, Jums ir iespēja izvēlēties vienu no 3 laika logiem, kurā vēlaties saņemt pasūtījuma piegādi. Veicot pasūtījumu līdz plkst. 9:30, to ir iespējams saņemt tajā pašā dienā. Kurjers informē preču saņēmēju 1h pirms piegādes.

Svarīgi!

Atbilstoši Pircēja pieprasījumam pandēmijas laikā, sūtījums tiek nodots un pieņemts bez personu fiziska kontakta. Par sūtījuma saņemšanas brīdi uzskatāma SIA “A-birojs” kurjera nosūtītā īsziņa Pircējam par sūtījuma novietošanu norādītā vietā. Šis dokuments apliecina sūtījuma piegādi arī bez pasūtījuma saņēmēja paraksta uz tā. Par apliecinājumu sūtījuma saņemšanai kalpos SIA “A-birojs” sistēmā saņemtais pakalpojuma pieprasījums, nosūtītā īsziņa Pircējam par sūtījuma novietošanu norādītā vietā, telefonsarunas ieraksts vai cits SIA “A-birojs” izstrādātais elektroniskais apliecinājums. SIA “A-birojs” neatbild par sūtījuma kvantitāti un kvalitāti pēc brīža, kas tas tiek novietots Pircēja norādītajā vietā, izņemot gadījumus, ja pie sūtījumā esošo preču kvalitātes un sortimenta trūkumiem ir vainojams preču ražotājs vai SIA “A-birojs”.

Šobrīd piegādes veicam tikai Rīgā un norādītajās Pierīgas teritorijās.
piegādes reģioni
Maksājumi

Pasūtījumus var apmaksāt, izmantojot šādus elektronisko maksājumu pakalpojumus:

Swedbank Interneta banka

Ievadot savus interneta bankas lietotāja datus Pircējam atvērsies automātiski sagatavots pasūtījuma apmaksas dokuments. Apstiprinot to tiks veikts maksājumu par pasūtījumu.

Norēķinu kartes

Pasūtījuma apmaksai Pircējs varat izmantot VISA/MasterCard norēķinu kartes

visa visa electron mastercard maestro