PAR MUMS

Ērtadzīve.lv - uzticamākais pārtikas un ikdienas preču e-veikals Latvijā

Ērtadzīve.lv ir Hestio AS izstrādāts e-veikals ikdienas preču piegādei privātām vajadzībām. Līdz šim Hestio ir rūpējies par ērtībām klientu birojos, nodrošinot virkni pakalpojumu un uzņēmumam pašpatēriņa preču piegādi juridiskām personām. Ar Ērtadzīve.lv esam radījuši vidi mūsu klientu darbinieku un jebkuras citas privātpersonas ikdienas patēriņa preču iegādei. Mūsu mērķis ir padarīt mūsu klientu dzīvi ērtāku, lai došanās uz veikalu, preču atlasīšana, komplektēšana un pārvadāšana nekļūst par jūsu ikdienu, bet gan jūs varētu veltīt laiku būtiskajam. Birojā - darba pienākumiem, bet mājās – ģimenei.

Pieredze, profesionalitāte, uzticamība – galvenie Hestio raksturlielumi

Mēs jau vairāk nekā 23 gadus nodarbojamies ar preču tirdzniecību un piegādi online vidē. 25000 plašo preču klāstu veido vairāk nekā 350 piegādātāju sortiments. Par visu šo procesu rūpējas 100 uzņēmuma darbinieki. Profesionalitāte - visā Latvijā gadā piegādājam vairāk nekā 75000 pasūtījumu gadā, par ko rūpējas mūsu pašu loģistikas nodaļa ar 35 komerctransporta vienībām ar nodrošinātu temperatūras kontroli. Uzticamība - 2019. gadā apkalpojām 6000 klientu, kas rezultējas ar 7.8 milj. eiro apgrozījumu. Nodokļos esam nomaksājuši 1.2 milj. eiro. Neatkarīgu finanšu pārskatu auditu veic Grant Thornton Latvia.

Ērts sortiments

E-veikalā piedāvājam izvēli no vairāk nekā 6500 preču klāsta, kas tiek regulāri papildināts. Sortimentā atradīsi pārtiku, bezalkoholiskos un alkoholiskos dzērienus, augļus, dārzeņus un ogas, arī preces mazuļiem un bērniem, preces higiēnai un skaistumkopšanai, kā arī sadzīves, zoo un mājsaimniecības preces. Neizpaliek arī preces skolniekam un mājas birojam. Mums, iespējams, nav plašākais sortiments, bet mums ir viss pamatvajadzību nodrošināšanai. Ja mums kaut kas trūkst, ar mums var ērti sazināties un izteikt ierosinājumus.

Ērta reģistrēšānās un apmaksa

Ar Facebook un Google kontiem vai aizpildot reģistrācijas anketu. Pasūtījumu var veikt arī bez reģistrēšanās. Esot reģistrētam lietotājam, vari izmantot tādas priekšrocības kā preču saglabāšana Favorītu sadaļā, kā arī akcijas (promo) kodu lauks ir pieejams tikai reģistrētiem lietotājiem. Apmaksa ar bankas karti vai Swedbank banklink. Ērtadzīve.lv garantē drošu un uzticamu norēķinu par pirkumiem.

Ērta pasūtījuma saņemšana

Saņem pasūtījumu ar bezkontakta piegādi līdz durvīm nākamajā dienā. Pasūtījumu piegādi veicam no pirmdienas līdz piektdienai. Apstiprinot pasūtījuma grozu, Jums ir iespēja izvēlēties sev ērtāko piegādes laika logu, kurā vēlaties saņemt pasūtījuma piegādi. Veicot pasūtījumu līdz plkst. 9:30, to ir iespējams saņemt tajā pašā dienā. Kurjers informē preču saņēmēju pirms piegādes. Svētdienās pasūtījumu piegāde netiek veikta.